1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shakall1977, Kwiecień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. shakall1977

shakall1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety jako,że mam poniżej 20 postów więc dałem ogłoszenie w tym dziale ...i cóź ... zamiast moderator lub admin przenieś do odpowiedniego działu to JEP do kosza ...bez informacji bez niczego ...ale może to niektórych cieszy bo w końcu mogą sobie po moderować... bo po co pomagać skoro można walnąć do kosza ...bezcenne

edit:na każdym normalnie działającym forum jest : przeniesione do odpowiedniego działu : tym bardziej,że ja nie mogę tam umieścić postu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    zgadzam się - szkoda że to jedyne 'duże' forum o xboxie 360. Moderatorzy to kompletne dno i zasady panujące na forum także.
    A co do tego zamykania / przenoszenia tematów to normalka tutaj - moderatorzy muszą się czymśc dowartościowac, bo sama konsolka im nie wystarcza.

4. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Może zamiast jęczeć że wywalają do kosza, wbijcie te 20 postów i zróbcie temat w odpowiednim dziale.

PS. Taki problem poprosić któregoś moderatora by przeniósł do odpowiedniego działu? A nie czekacie aż wszystko zrobią za was.

5. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    Ależ oczywiście. Mówią to osoby co mają po ile... hmm 8 postów maks. Szacunek dla was. Może najpierw z kim pogadajcie, a nie tak zalewajcie od razu moderów. Jak wam nie pasi, proszę bardzo zróbcie sobie własne forum, albo ożywcie jakieś istniejące. Impossible? To nie narzekać.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    a poza tym najwidoczniej zarejestrowałes się tylko po to zeby dac ogłoszenie więc tacy uzytkownicy sa tutaj nie potrzebni ziomek....

7. shakall1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to według ciebie mam nabijać posty ? jestem adminem dwóch forum jedno TV cyfrowej i jedno muzyczne ...nie mam tam takich ograniczeń i Moderatorów !!!!

ziomek zobacz na datę rejestracji ..a może ktoś chciałby kupić lub się wymienić ziomek...

8. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    miałem wcześniej konto na tym forum, powyżej 500 postów, bana dostałem za to, że nie zgodziłem się z otrzymanym warnem. (był całkowicie niesłuszny). Moderator prosty człowiek 'ło kurv, brak mi argumentów,trza dac mu bana'

9. stawik997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ale tu są, bo jest wielu takich którzy będą zaśmiecać forum swoimi ogłoszeniami, na tym forum tak nie jest i chwała mu za to. Gdyby nie te ograniczenia na forum była by anarchia.

PS. mathass może jednak słusznie dostałeś bana patrząc na twoje posty. A i bana dostałeś za to że już wyczerpałeś limit warnów.

10. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Przepraszamy Cie, że nie zapoznałeś się z regulaminem. Każdy kto się tu rejestruje ma obowiązek go stosować.
    Co do Twojego ostatniego tematu, nie chce Ci się czytać to skopiuje:

"5. Użytkownicy z rangą "Świeżak" nie mogą tworzyć tematów z ofertami (dot. to każdego z działów, w tym "Dla Świeżaków")."

Dodatkowo widać, że jesteś adminem na forach, na których nie ma opcji edit.

11. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeeeeeeeeest forum , jeeeeest porządek!!! :)

12. shakall1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    więc jest to na szkodę dla innych bo może akurat być to świetna okazja na tani zakup lub wymianę...kto to układał ten regulamin ....rozumiem jak ktoś śmieci durnymi postami ale ogłoszenie ?

13. stawik997

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To poczekaj sobie aż wbijesz to 20 postów i daj to ogłoszenie!!! Trudne?

14. shakall1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dobra to czekam....

15. #PCMR

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Myślę, że ma to na celu uwiarygodnienie oferty użytkownika, bo jak zapewne wiesz, zdarzają się oszuści a forum to nie allegro. Wtedy ktoś ma możliwość przejrzenia postów danego użytkownika i może stwierdzić, czy warto coś od niego kupić/wymienić się.

Regulamin został tak ułożony i trzeba go przestrzegać, niezależnie od tego, czy nam się podoba, czy nie :)

16. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Poza tym po co wymieniać na forum, skoro szybciej i więcej ofert znajdziesz na Gametrade.pl, które zresztą forum reklamuje.

17. shakall1977

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jeszcze 9 ....(co za durne zasady) ...choć ogłoszenia i tak już nie umieszczę ...mam swoje zasady ...

i tu muszę podziękować ,za przynajmniej sensowny post nie atakujący a z cenną poradą ..dzięki

18. #PCMR

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Nie martw się tak to nie działa :) Takie posty tylko do nabijania właśnie w stylu "jeszcze 9" i tak będą kasowane, zresztą ten temat też potem poleci - nie tu jego miejsce.

Tak samo post pod postem - będą one łączone w jeden, ale po dalszym zapominaniu o opcji edit będzie warn.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum