1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne i irytujące zachowanie konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebfas, Grudzień 28, 2011.

1. sebfas

sebfas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Od kilku dni wyjątkowo konsola podłączona jest do TV (sharp LC52LE830) po HDMI, normalnie klocek stoi w pokoju u dzieci i jest podłączony po kablu HDMI i przelotkę DVI do jednego z dwóch monitorów (Fujitsu 19' lub samsung 206BW). Do tej pory nie było żadnego problemu z przełączaniem boxa między tv i monitorami. Dzisiaj chciałem wygonić dzieci do swojego pokoju i się okazało, że po podłączeniu xboxa do monitora nic nie jest wyświetlane (dźwięk przez wieżę działa). Myślałem, że może coś się stało i 1080p ustawione na sharpie nie idzie na samsungu (mimo, że kiedyś działało). Nie wiele jeszcze się przejmując podłączyłem ponownie do sharpa i wszystko działa OK, kilkukrotnie zmieniłem ustawienia na 720p,i i wszystkie inne i za każdym razem podłączałem do samsunga. Dwa razy pojawił się obraz raz był fioletowy a raz zielony. Zrobiłem aktualizacje xboxa, resetowałem ustawienia do fabrycznych, zmieniałem kabel 3 różne sztuki i dwie rożne przelotki i NIC działa tylko na sharpie. Kable i przelotki testowałem dodatkowo na laptopie i monitorach i tu jest OK. Nie mam bladego pojęcia co się stało i nie wiem co mogę jeszcze przetestować lub zresetować. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o podpowiedź.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dziwi mnie ta sytaucja bo jak tak sie robiło np. w falconach ale to na jednym monitorze to był błąd ROOD

4. marcing85

marcing85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może ktoś namieszał w ustawieniach samsunga ??

5. sebfas

sebfas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola naprawiona w serwisie (w ramach gwarancji po gwarancji :D ), Maciosoft spisal sie na medal.

Wczytywanie...

Poleć forum