1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne kolory. 16-bitowa paleta.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ZMZZ813, Wrzesień 22, 2013.

1. ZMZZ813

ZMZZ813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Słupsk
    witam,
    Mam z moja konsolą oraz oryginalnym GTA V taki problem, że w nocy, w ciemnych miejscach kolory sa "wyprane", widać ewidentne "przeskoki" pomiędzy kolorami tak jakby miał 16 bitową paletę kolorów. Załączam zdjęcie, na którym widać problem. X360 SLIM (2011) + 16gb pendrive. Zdjęcie nie było edytowane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. EthanJW

EthanJW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    też mam ten problem, na początku myślałem że mój monitor szwankuje ale po podpięciu innego okazało się*że to nie to. nie mam pojęcia co to może być a wygląda naprawde paskudnie.

4. ZMZZ813

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Słupsk
    Ja mam teraz podłączony pod monitor VGA, przetestuje na HDMI u rodziców na TV. Zgadzam się, wygląda to przeokropnie.

5. EthanJW

EthanJW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam cały czas podpięty pod HDMI, nie robi różnicy, nie miałem co prawda możliwości sprawdzenia jak wygląda podłączone pod TV. zastanawia mnie czy to nie wina tego, że grę zainstalowałem na dysku zewnętrznym. z tego co mówisz to też użyłeś pendrive'a. może to z tego wynika problem? na dysku xboxowym mam tylko 4 gb miejsca wiec nie mam jak tego zweryfikować.

6. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    U mnie jest podobnie.
    Jedna plyte masz zainstalowana?

Ja mam oryginal.

7. heam

heam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I ja mam ten sam problem jaką macie wersje "przedpremiere" Quack ? a może problem jest z zawartością 1 dvd ? tu nie chodzi raczej o sprzęt...

8. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    W końcu temat o grafice GTA5 .... u mnie jest tak że w czasie dnia grafika się dłużej wczytuje a niektóre modele tekstury się wczytują po chwili na to miasto w nocy grafika jest elegancka i problemów ze wczytywaniem modeli tekstur niema ... Pisząc modele tekstury to chodzi mi chociażby o ulice ze czasem widać jakbyśmy byli w powietrzu albo ze jedziemy i nagle znak się wczytuje i walimy w niego czołowo... Mam slima 4gb + 500GB WD inne gry z grafika HD działają elegancko nawet podczas porządnej rozpierduchy ... Może to rzeczywiste cos ze wersja przed premierową może jakoś 1 DVD była zgrana błędnie czy coś...

EDIT: teraz znalazłem info że wersja od QUACK jest wersja testową że pomiędzy wersja która wyszła 17 września a tą z 13 września jest różnica nawet na torrentach można znaleźć DLC które to poprawiają albo gotowe wersje czyli z dnia 17 września ... I można sądzić że grafika będzie okey i inne pierd*** chociażby auto przecięte brama garażu na pół ...

9. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli myślisz, żeby lepiej wywalić dvd 1 z x'a(quack) i zainstalować wersje od complex ?
    Akurat dvd 2 mam w complex ;)

Edit:

Widzę , że complex wyszło dzień później, więc która to będzie wersja z 17 ?

10. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Ja mam wersje od complexa i mam tak samo widać to szczególnie w ciemnych miejscach. DVD2 mam zainstalowane na pendraive.

Wysłane przy pomocy palcy.

11. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    Przeszukałem trochę warez i nie znalazłem nic po 17 Września ... wszystko jest z 13-14 września mowa o upach iND, COMPLEX, QUACK ... Może QUACK kopiował płytki szybko szybko byle było i był pierwszym upladerem GTA5 bez weryfikacji poprawności itp ... Cholera wie... a co do 16 bitowego obrazu to może z rozdzielczością wyświetlanego obrazu xboxa coś nie tak ... albo ustawiony system obrazu inny ...

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie da się skopiować cos trochę na szybko... Tylko kwestia ustawienia kolorów.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

13. ZMZZ813

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Słupsk
    Ale mnie nie dotyczą te wszystkie QUACKi i inne COMPLEXy bo ja ma ORYGINALNĄ grę z Empika :/ Mogę to reklamować czy jak?

14. Perdeq

Perdeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam podobny problem z kolorami, ale tylko w niektórych sytuacjach - przede wszystkim w jakichś dość ciemnych pomieszczeniach. Mam wersję COMPLEX, może ktoś wie jak to naprawić?

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapewne jak mieszkał byś w USA to tak. Kwestia ustawień obrazu a nie gry

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

16. heam

heam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem rozwiązany najprostsze rozwiązanie czy raczej elementarne zawsze najlepsze... ustawienia grafiki, jasność
    i ucięcie jej w dół tak żeby logo rockstar było widoczne ale na "ciemnym" tle. masakra cieniowa u mnie znikła albo ją sciemniłem solidnie i jej nie widzę :p Tak serio to na moje pojmowanie x360 to sprzęt już leciwy i tak pewnie "ukodowane" są cienie żeby nie były przesadnie złożone i widać to przy dużej jasności. A halucynacje z "doładowywaniem" sie elementów otoczenia są do wyeliminowania. U mnie dysk o średnim odczycie 108MB\sek daje rade "takuo" i nie ma przypałów z wyrastającymi latarniami. Przy dysku ssd pewnie wszystko by się ładowało jak należy.

1 osoba to lubi.
  17. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Też mam podpiętego xboxa do monitora poprzez kabel M$ VGA , ale u mnie tak nie jest. U mnie za to w menu trochę brzydko to wygląda , ale nie ma co porównywać kabel vga do hdmi. Wiadomo że hdmi wygrywa.

Wczytywanie...

Poleć forum