1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne ładowanie bezp. pada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vishren, Marzec 1, 2010.

1. vishren

vishren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam bezprzew. pada i zestaw play 'n' charge, oryg. Microsoftu. Ładował mi się normalnie, teraz miałem przerwę w graniu ok. miesiąca albo dłużej, rozładował mi się całkowicie. Podłączyłem do kompa, zielona lampa zaświeciła mi się prawie od razu. Odczekałem 1,5 h, chciałem włączyć konsolę - nie działa. Jak jest podłączony do konsoli zestawem play and charge - nie ma problemu, jak tylko go odłączyć, pad nie chodzi. Jak wchodzę do menu konsoli, mam czasami 3 a czasami jedną kreskę przy obrazku pada.

Co tu jest grane? :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Normalka ja tak samo z psp bateria potrzebuje ok 2dni ładowania i podziała i trzeba z formatować bo to niklowo Kadnowe :D Albo już akumulator padł Liony moża ratować a tych nie.

4. vishren

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh ale to jest nowiutki akumulator, zestaw kupowałem jakieś 3 miechy temu...

5. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ale takie długie nie używanie i nie ładowanie uszkadza ogniwo kup se akumulatorki dłużej działają

6. vishren

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, problem rozwiązany, temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum