1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne odgłosy po wyłączeniu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez czeski24, Luty 26, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.Mam X360 Premium kupiony miesiac temu w MM.Zawsze po tym jak wylaczam konslole(czy to po 10 min czy po 10 godzinach) po wylaczeniu slychac delikatny trzask\stukniecie w konsoli.Zawsze 2 razy ,odrazu po wylaczeniu i po okolo 10 minutach.Spotkal sie ktos z czyms takim?

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    wyginanie sie plyty wskutem zmian temperatury-czesta przyczyna padania x'a;D puszczaja luty i po wsim .

4. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    miedzianek czytaj ze zrozumieniem -> "czy to po 10 min czy po 10 godzinach"

Ja nie mam pomyslu ale raczej bym sie tym nie przejmowal. Byc moze to naped sie "wylacza"

5. Seaborglr-93

Seaborglr-93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    plastik nagrzany tak strzela , u mnie jest podobnie czy to 10 min czy po 10 h też to słysze . , nieraz mi się chce śmiać ( nie wiem dlaczego) w tv też tak mam

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Gdy zgasisz silnik w samochodzie po paru chwilach też słychać takie pstrykanie.
    Normalne zachowanie, elementy się schładzają i wydają takie dźwięki.
    Zazwyczaj taki dźwięk wydaje plastik

Wczytywanie...

Poleć forum