1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwne paski na monitorze

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez arrow1, Lipiec 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arrow1

arrow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka
    Mam taki problem chodzi o to ze jak podpinam xboxa do monitora to w polowie monitoru przechodza dziwne paski co przeszkadza mi w grze, macie jakis pomysl jak rozwiazac ten problem ?

// Przypominam że tu piszą tylko użytkownicy z rangą świeżak!!! Temat przenoszę, następny taki post w tym dziale i będzie Ostrzeżenie!

#jakubkameleon

2. Lotnik421 Xbox One

3. HaRa

HaRa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płoty
    jak mozesz wrzuc zdjecie, rozumiem ze x jest podlaczony przez d-sub tak?

4. komikx

komikx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja miałem takie poziome przerywane paski to wina kabla wystarczy nowy kabel i obraz jest normalny, najlepiej kupić oryginalny :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum