1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne pobieranie

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez wolus10, Kwiecień 18, 2015.

1. wolus10

wolus10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    pobrałem właśnie gry GwG, tzn. AC4 i AoT:TDC i mój problem polega na tym, że po 79% nie wskoczyło 80%, tylko 100% + komunikat, że ukończono pobieranie gry. Zaznaczę, że obie gry działają poprawnie.
    Nie wiem czy tylko ja tak miałem, czy jest to poprostu bug. (może pokazuje 79%, a w rzeczywistości jest 99%)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miałem taki sam przypadek , wszystko było ok :)

4. wolus10

wolus10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To dobrze :) a właśnie wyczytałem na jakimś forum, facet jakiś pisał, że jest to narmalnia istota pobierania, że po 79% wyskakuje 100%, nie wiem dlaczego możę te 21% to proces instalacji... W każdym bądź razie działa :)

Wczytywanie...

Poleć forum