1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne problemy z xbox`em !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaayy, Luty 5, 2010.

1. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam xboxa który był kilka razy naprawiany miał błąd [RROD] . Niedawno go naprawiałem i zobaczyłem , że nowe gry mi nie chodzą bo mam stary soft czy coś . Włożyłem grę z wave4 np. tekkena 6 pytało czy zaktualizować itp . Wszedłem na forum i zrobiłem nowy Dashboard . Mam nowe menu itp nowe gry mi chodzą . Grałem na nowych jakieś 4 dni , dziś wkładam starszą gre była to gra : Crash Of The Titans . Zaczynam grę xbox się zawiesił . Zresetowałem A tu 3 czerwone diody 9wkurzyłem się , bo dopiero naprawiłem , słyszałem o metodzie z ręcznikami owinęłam konsole kocem na jakieś 3minuty odwinęłam a tu znowu działa ) Włożyłem do napędu grę Tekken 6 i grałem jakieś 15min bez żadnego zacięcia się konsoli . Pomyślałem , że może ten nowy soft ma jakieś problemy z starszymi grami . Włożyłem znowu grę Crash Of The Titans zaczynam grać iks się zaciął resetuje konsole a tu jedna czerwona dioda . Wyłączyłem przytrzymałem przycisk na konsoli biały włączam i wszystko działa . Czemu te starsze gry jakby zacinają xboxa co mam zrobić aby mi wszystkie gry działały . POMOCY !

2. Lotnik421 Xbox One

3. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Może spróbuj ściągnąć softa z innego źródła.

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Ja raczej stawiam na to że konsola powoli umiera a Ty tym kocem ją dobiłeś. To tak jakbyś kopał leżącego. Pozostaje inwestycja w nowego x'a

5. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    obtawiam wymiane ixtreme na najnowszy 1.61 ns

7. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Da ktoś instrukcje jak wymienić i skad sciągnać iX . Lub proszę kogoś o zalinkowanie starego dashborda jak sie da cofnac lub jakiegos najnowszego .

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To nie wina dasha. poza tym nie da sie wgrac starszego ani nie nie ma obecnie nowszego. w dziale oprogramowanie masz wszystko czego trzeba.

9. jaayy

jaayy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce jeszcze dodać , że na nowych grach nic sie nie dzieje . Włożyłem starszą grę na której grałem na starym sofcie bedzie dlugo . I na nowym pogralem minute zwiesiło się zresetowałem xboxa i teraz pady nie chcą się łączyć z xboxem . Co z nim sie dzieje ....

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    to awaria hardware - Twoj xbox jest w agonii. to ze pada na starszych grach to czysty przypadek. To ze sie pady nie synchronizuja to wina uszkodzonego modulu rf.

11. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrób test. Odpal nową gierkę i zostaw x'a na jakiś czas (powiedzmy 1h-2h). Jak się nie zwiesi, to wtedy dopiero próbuj działać z softem. Jak się zwiesi to to sprawa jasna. Ja osobiście uważam, że ktoś nie wykonał roboty jak potrzeba i RROD się będzie powtarzał, do momentu poprawy usługi a jak za długo będziesz zwlekał i go męczył, to może mu później już nic nie pomóc.

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ta konsola to już wrak, bliżej śmietnika niż grania

Wczytywanie...

Poleć forum