1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne przerywanie dźwięku

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez aerO^, Październik 11, 2009.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , mam taki mały problemik , tak na prawdę to nie jest problem tylko takie moje spostrzeżenie i zaczynam się martwić czy coś nie siada po bagatela 3 tygodniach bajecznej zabawy , dość intensywnej zresztą(2 nocki obalone , w dzień też nie daję , odpocząć) i mam tak , że czasami , dość rzadko , jak jestem na złączu PC i włącze X'a z pada , potem przełączę na HDMI2 gdzie mam X360 to dźwięk tak przerywa , potem muszę jeszcze raz przełączyć wszystkie złącza , żeby wróciło znowu do HDMI2 i działa bez zarzutu i czasami mam tak , że jak położę się spać i zostawię na złączu od X'a HDMI2 to jak go włączę to też tak jest , normalnie to złącze jest ukryte jak nie jest włączona konsola , ale TV za każdym razem wyszukuje złącze od nowa , więc nie wiem dla mnie to jest taki 'artefakt dźwiękowy' , ale nie wiem czy się tym martwić , czy coś z tym zacząć robić , sam nie wiem , kabel jest od M$ oryginalny(raczej :D) dostałem go razem z elitką , jasper , konsola nowa oczywiście.Sam nie wiem czy się tym przejmować czytałem temat niżej o E74 , odpukać i tam właśnie jakiejś osobie konsola padła potem wcześniej sygnalizując podobne artefakty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Artefakt dzwiekowy nie ma nic wspolnego z RRODem(bo co ma dzwiek wspolnego z przegrzewaniem grafy?), moze jedynie oznaczac poczatek klopotow(bo jak cos 1 sie sypnie to nastepne to kwestia czasu-zlosliwosc rzeczy martwych;])

Co do tego uciazliwego problemu: Xboxa wykluczam, raczej cos z tv/monitkiem(bo nie okresliles co masz, chociaz pisales cos o PC wiec kminie ze monitor raczej, tylko ktory monit ma pare wyjsc HDMI?), jesli umiesz zrobic cos zeby dzwiek dzialal to jedynie to bedzie wyjsciem, ewentualnie pokombinuj z wejsciami/kablem(bo dzwiek leci ci przez HDMI?)

4. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    Jeśli masz możliwość to spróbuj sprawdzić dźwięk na innym kablu. ja miałem podobny problem ale z obrazem. jak się później okazało to wina kabla od M$. Nowy kabel rozwiązał problem.

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    za duzo kombinujesz i daltego sie tnie.Konsola wariuje pewnie jak tak czesto zmieniasz wyjscie.
    Porpostu siedz na jednym i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum