1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwne przświty, artefakty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Szark, Styczeń 10, 2009.

1. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A więc tak.... Kupiłem sobie dzisiaj konsole wersję elite na razie nieprzerobioną. Pożyczyłem od kumpla grę Fallout 3 i grałem dobre parę godzin.Po tychże godzinach zauważyłem coś jakby prześwity, które co pare sekund się pojawiały i znikały.Coś podobnego miałem kiedyś na pececie jak za bardzo podkręciłem kartę graficzną. Były one dość mało zauważalne aczkolwiek były.Myślalem, że to może wina gry, albo TV (samsung 37 cali lcd), ale gdy włączyłem jakąś inną badźiewną gierke, która była wgrana na konsole było to samo.Wyłączyłem sprzęta i sie zastanawiam czy przypadkiem nie padnie za kilka dni. Czy to normalne?Miał ktoś kiedyś z was coś takiego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamil24

Kamil24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Normalne to nie jest ;)
    Kilka godzinek:D Wiesz jak chcesz żeby konsola długo żyła max 3h ;)

Nie przejmuj się ta awarią tylko idz wymien konsole na nowa od daty zakupu masz na to prawo do 14 dni potem gwarancja MS wiec leć do sklepu i bierz nowa konsole :D

4. Szark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Noooo tak zrobię. Po co ryzykować...

5. lukmaj

lukmaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy czasem Twoj telewizor nie ma włączonych 100Hz? Ponoc czasem system Motion Plus w samsungach nie wyrabia i tworzą się dziwne artefakty na ekranie.

6. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    o jezu..no wiekszej glupoty to nie czytalem..kto ci naopowiadal ze grac powinno sie max 3 h zeby bylo ok??????????????? moj kumpel ma konsole juz prawie 2 lata..z 2006 roku.najgorsza wersje z najgorszym chlodzeniem...srednio chodzi 8 godzin jak nie calymi dniami bo dzieciaki graja..I NIC >NIC sie nie dzieje..ja mam konsole od 6 miesiecy z 2008 roku..gralem nieraz po 12h..od sciany jest 20cm wiec moze sie grzac..ale jakos smiga..i raz albo 2 razy mi sie gra zawiesila a co najlepsze ./.to gta i to od ryski na plycie..wiec nie siej PROPAGANDY..bo konsole sa do grania a nie do stresowania sie czy nie przekroczylem limitu gry o 10 min

7. Szark

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to jest wersja A 551 37 cali. Z tego co się orientuję to ten TV nie ma odświeżania obrazu 100 Hz. Więc chyba to nie to.....

Wczytywanie...

Poleć forum