1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne przycinki gier na xbox360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez casch, Październik 7, 2010.

1. casch

casch Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Ostatnio zauważyłem dziwny problem. Mianowicie chodzi o to, że nowe gierki typu enslaved, castlevania podczas rozgrywki tracą na płynności. zjawisko to nie występuje cały czas. Wie ktoś o co może chodzić??.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Jak nie masz dysku to ciąć sie może. Najlepszym przykładem jest GTA 4:p

4. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    @XboxArcade18

ja myśałem, że ta gra płynnie chodzi do czasu misji z ciezarowką gdzie co 30 sek zatrzymywała mi się na kilka sekund animacja całkowicie i tak aż do restartu gry, pooorażka!

a co do Casch to raczej normalne, może akurat wtedy doczytują się tekstury czy jakiś masakryczny widok jest, duzo postaci/elementów i tnie, po prostu błędy robią podczas tworzenia gry i konsola nie wyrabia, myślę, że mówisz o grze z dysku i demach, ew pełniakach z dysku Castelvanii I enslaved ;)

5. casch

casch Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak mówię o grze z dysku. Konsola podczas grania jest ledwo co ciepła wiec się nie przegrzewa. Zresztą jest to jasper z data produkcji lipiec 2009. Jedyne co mnie dziwi to, że jak odłączyłem dysk z konsoli i grałem w castlevanie bezpośrednio z dvd to wydaje mi się że sama rozrywka jak i cutscenki były płynniejsze.

Takie szybkie pytanie co daje wyczyszczenie pamięci podręcznej systemu w xboxie??(czy nie skasują mi się savy, profile itp) i czy np. zaktualizowanie konsoli nowym NXE może poprawić stabilność i wydajność konsoli w grach i w ogóle.

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//

6. GenesisX

GenesisX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety ale zauwazylem to nawet u siebie na slimce 250gb. Niektore gry traca plynnosc mimo ze sa na dysku zainstalowane. Np. Fable 2 podczas duzych walk, albo GTA IV które mam wrazenie chodzi na styk na konsoli Microsoftu. Nie ukrywam, jestem poniekąd zawiedziony konsolami nowej generacji.

7. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Czyszczenie pamięci Podręcznej dysku powoduje usunięcie Wszystkich Patchy, oraz emulatora starego Xboxa.
    Jednak w wielu przypadkach poprawia to znacząco działanie konsoli.

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Też mam slimkę 250gb. To Jak chodzi fable to jakaś masakra, parę wilkołaków (o ile ktoś wie o co chodzi ;) ) albo banshee i już zwiecha na 5 sekund.
    Na poprzedniej konsoli bałem się o to że mi się gra zatnie w cholerę i strace savy ;/ i niestety to też się zdarzało. Na szczęście w slimce nie miałem (jeszcze...)
    savo-killa

9. marcin264

marcin264 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też mam problem z zacinaniem się gier. Ostatnio zdarzyło mi się to w enslaved, MOH i F1 2010

Wczytywanie...

Poleć forum