1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne rozłaczanie konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marek Wojtaszek, Listopad 5, 2011.

1. Marek Wojtaszek

Marek Wojtaszek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moja konsola czasem traci połączenie z siecią wifi, tak jakby wyłączała się karta wifi. Najpierw wylogowuje mnie z Live potem nie można połaczyć się z siecią bo karta nie jest obecna. Po restarcie konsola dziala jak należy, aż do następnego rozłączenia. Wie ktoś co to za problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Nie umiem Ci pomóc, ale powiem Ci, że miałem to samo w laptopie. Czasem rozłączało i karta 'ginęła'. System jej nie wykrywał, musiałem wyłączyć go i włączyć od nowa. Wydaje mi się, że to wina karty sieciowej.

5. Marek Wojtaszek

Marek Wojtaszek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zasięg mam perfekcyjny, że wina karty to się domyślam, tylko mam nadzieję że ktoś już to przerabiał ;)

Wczytywanie...

Poleć forum