1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne "rwanie" się obrazu - wina konsoli czy Tv

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mini21, Czerwiec 23, 2013.

1. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć.
    Nie wiem, gdzie założyć ten wątek, więc pomyślałem, że tu będzie dobre miejsce.

Otóż grając w AC: Brotherhood zauważył że obraz jakby się "ciął" - nie wiem jak to dokładnie opisać - wygląda to trochę tak jak stopklatka, ale nie do końca, bo mam takie lekkie wrażenie (ale to może tylko wrażenie), że część (góra) obrazu wyświetlana jest z inną prędkością, a druga z inną i wygląda to jak chwilowe przesunięcie góry z dołem.

Są to naprawdę ułamki sekund, ale po kilkugodzinnym graniu zaczyna to być widoczne.

Na razie stwierdziłem to AC: Brotherhood, nie wiem jak z innymi grami, ale może ktoś z Was spotkał się z podobnym problem?
    TV mam dość nowy - Philips (o zgrozo - nigdy więcej TV tej marki) 32pfl6007k.

Pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To jest tak zwana synchronizacja pionowa. Na xboxie mało która gra posiada tą opcje. Włączona opcja niweluje właśnie te przeskoki. AC chyba tego nie obsługuje i tak się będzie działo od czasu do czasu, związane jest to z FPS'ami i odświeżaniem telewizora/monitora.

4. mini21

mini21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli jednym słowem nie mam się czym martwić?
    Bo trochę balem się, że coś się posypało, albo że TV nie wyrabia :) .
    W takim razie odetchnąłem z ulgą.

5. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tez mam takie cos przy tej grze wiec nie ma co sie martwic :D

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    W zasadzie to tv nie wyrabia, tylko że nic mu się nie stanie przez to, jedynym minusem są te drażniące efekty które masz. A i masz rację nie kupuj więcej tv tej marki szkoda pieniędzy.

Wczytywanie...

Poleć forum