1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne rysy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rachuub, Maj 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. rachuub

rachuub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Siemanko. Ostatnio podczas wypadu ze znajomymi zabrałem xklocka i pożyczyyłem kinecta. Podczas pobytu okazało się, że oryginalna płytka sport kinect nie działa, po wyjęciu płyty okazało się, że ma rysę, która wygląda jakby ktoś ją zrobił cyrklem. Czy to możliwe, że laser zrobi taką szkodę? Niestety płyta jest nie moja więc muszę ja odkupić :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najprawdopodobniej plyta uszkodzila sie w napedzie - nie mozna ruszac konsoli jak plyta pracuje wewnatrz napedu. w wiekszosci przypadkow plyta nadaje sie do smieci/regeneracji

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dokladnie, okragle slady sa od napedu. Nie wolno ruszac konsoli w czasie grania,
    Jezeli rysy nie sa bardzo glebokie sprobuj regeneracji,

5. rachuub

rachuub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    aha, rysy są bardzo delikatne... praktycznie niewidoczne, ale postaram się zregenerować :) Dziękóweczka

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mi kiedys sie przewrocila konsola z nowa gra (tzn gra uzywana byla ale nowa dla mnie)iu strasznie mi porysowalo. te okragle ryski tarlem szmatka (nie pamietam jak sie taka szmatka nazywa - mikrofaza? mikrofibra?)tak dlugo, az czesciowo zeszly i poszedlem reklamowac plytke - reklamacja uznana :)

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Zamykam. Jak by byla potrzeba otworzenia, pisz na PW.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum