1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne spadki FPS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edwardacki444, Styczeń 29, 2015.

1. edwardacki444

edwardacki444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż jak w temacie . Odkąd kupiłem x-a grałem w różne tytuły , mam ponad 10 k pkt . Grałem w GTA 5 , miałem tam od czasu do czasu spadki FPS , tylko przy jeździe autem i mocnych wybuchach, ale to normalne czytałem . GTA4 nie wspomnę , bo każdy wie jak jest . Ale czy gra np : Crysis 2 , Far Cry 3 itd mogą być źle zoptymalizowane po system xboxa ? Bo w tych grach drastycznie spada FPS , naprawdę bardzo , jak się coś dzieje . Grałem w Max Payne 3 , przeszedłem całego , nie widziałem problemów minimalne spadki , prawie nie zauważalne , wiadomo , gdzie nie gdzie ma prawo spaść trochę FPS w takich grach , ale czy aż tak bardzo jak w Crysis i Far Cry ?! Dodam , że mam sporo tytułów typu Injustice , NFC , UFC U3 , , Forza 4 , wszystkie NFS-y , CoDy , Battlefieldy itd i tam gra chodzi płynnie . Tylko w niektórych mam takie problemy . Xbox się nie przegrzewa , bo CPU , GPU w granicach 50 stopni przez cały czas , max do 55 podskoczy . Wiatrak na 65 % . Nie wiem czy mam się zacząć bać , że coś może się dziać z konsolą , bo nie mam jej już na gwarancji :/ PS: Oglądałem gameplaye na youtube z tych gier i tam chodza normalnie w 30 fps , ja już sam nie wiem ... Proszę o poradę , ktoś mnie oświeci ? Konsola to X360 Slim S z RGH

Wczytywanie...

Poleć forum