1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne stukanie podczasz gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrvvbanan, Maj 13, 2011.

1. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema. Znowu napotkał mnie problem. Otóż jak gram to co ok 5 minut na jakieś 10 sekund podgłaśnia się dźwięk i słychać takie jakby klaskanie. Kiedyś miałem to samo tylko na innej konsoli jakieś pół roku temu zephyr/xenon, ale uznałem, że to po prostu staroć, więc sprzedałem. Teraz kupiłem używanego jaspera, koleś, który mi przerabiał powiedział, że konsola jest idealna ani grama kurzu wszystkie plomby ok, ogólnie, że dobrze trafiłem. No ale jest ten problem z dźwiękiem. Kabel mam ten co do xbox'a dołączają tzn. 3 chinche bądź przełączenie na 6. Sprawdzałem to na 2 telewizorach jeden z nich to corso 15"(no name) połączony 2 chinchami, drugi to Samsung 29" połączony 3 chinchami. Przez przejściówkę na euro też nie działa. Więc wina telewizora odrzucona, bo jak uszkodzone chinche i euro i do tego w 2 telewizorach innych firm? Nie to nie możliwe. Pozostaje kabel, albo sama konsola. Proszę o pomoc.

PS: Mała poprawka co do nazwy tematu, dzieje się tak we wszystkim filmy, muzyka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fruugat

fruugat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Myślę że wina kabla

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Obstawiam że to wina kabla jak poprzednik.

5. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to dziwne, drugi raz ?
    No dobra pożyczę od któregoś kumpla kabel i odpowiem.

6. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    jak nie kabel to masz problem

7. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba ktoś tu codziennie pyta ludzi czy mają jakiś problem...
    Na pewno wina kabla, albo

Wczytywanie...

Poleć forum