1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne włączanie konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez adam372, Kwiecień 18, 2010.

1. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Po wymianie wiatraków z delt na nidec i przesmarowaniu cpu i gpu mam problem z włączaniem konsoli. Nie działa ani główny włącznik, ani wysuwanie tacki. Jedynie padem mogę włączyć/wyłączyć konsole czy wysunąć tackę. Czego to jest przyczyna? Bezpiecznik jakiś poszedł? Jak tak to który to.
    Dodam że moduł RF jest dobry (sprawdzony na innej konsoli).
    Konsolka to falcon z 09,2008

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie chce cie straszyc ale modul rf idzie do south bridge. Mimo wszystko sprawdz czy inny RF dziala w tej konsoli.

4. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    No właśnie nie działa ani mój ani inny. W innej konsoli jest ok. A co z przyciskiem eject? Też idzie do suth bridge. Jest tylko problem z tym włączaniem, reszta działa bez zarzutów.
    Jaka może być przyczyna usterki mostka południowego? Zimny lut czy coś innego.
    No i mam rozumieć że nie znam dnia ani godziny kiedy padnie całkiem?

Wczytywanie...

Poleć forum