1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne wyłączanie i Hałas konsoli + wyciszenie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gruby33, Grudzień 22, 2010.

1. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam konsolę Elite z grudnia 2009. Przez pierwsze parę miesięcy chodziła w miarę cicho. Potem zaczęła mocniej szumieć co w nocy bardzo denerwowało. Zaczęła się też dziwnie wyłączać. Czasem wyłącza się normalnie, a czasem jest tak, że kiedy wybiorę na padzie wyłącz konsolę (lub od razu przyciskiem ją wyłączę) to zamiast od razu się wyłączyć to gasną ringi na konsoli i na padzie i dalej szumi przez jakieś 5s. Potem mruga dioda od powera na konsoli i dalej szumi 5s i dopiero się wyłącza.
    Co może być przyczyną? Dodam, że wyłączyłem opcję pobierania w tle i konsolę wyłączałem z podpiętym netem i odpiętym netem. I wyłącza się jak jej pasuje.

Otworzyłem konsolę bo myślałem, że to przez kurz. Ku mojemu zdziwieniu po 8 miechach ślady kurzu ledwo widoczne (nawet nie było czego wydmuchać). Zmieniłem też pastę (stara to już była jakaś guma zaschnięta a nie pasta). Ale niestety nic nie pomogło.

Drugie pytanie jak ewentualnie wyciszyć prócz zmiany wentyli? Są jakieś gdzieś dostępne większe radiatory aby chodziła bez wentyli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    najcichsze wentyle to NIDEC (oryginalnie moznowane). co do wylaczania to masz pewnie wlaczone pobieranie w tle.

4. gruby33

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zacytuję sam siebie......

5. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    mialem ten sam problelm w xenonie okazalo sie ze mialem duzo syfu w zasilaczu

6. Coud95

Coud95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Wczoraj też miałem Elitke do przeróbki , też wyłączała się 'długo', napęd chodził bardzo bardzo głośno - a zasilacz był mój , na którym mój Opus chodzi bez zająknięcia :) Po prostu chyba tak mają.

8. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    to przez napęd.

na swoim zasilaczu i konsoli działa elegancko, od ziomka miałem napęd co mu laser niechciał chodzić, wtedy zauważyłem te dziwne wyłączanie.

po naprawieniu napędu, nadal tak dziwnie się wyłącza. Dokładnie tak jak pisze autor tematu.

9. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Więc można ew. skalibrować laser , bo to on tak 'burczy' :)

10. gruby33

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie chodzi o głośność napędu tylko o głośność samej konsoli. A najprawdopodobniej jej wentyli. Jest jakiś radiator od PC aby podszedł do X?

11. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    nawet jeżeli wymienisz wentylator, to nadal będziesz mieć problem z dziwnym wyłączaniem się xboxa.

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Poza tym nie wiem po co grzebac w jasperach. Chcesz szpecic konsole? Odlacz dysk i zobacz czy normalnie dziala.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum