1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne zachowania Xboxa 360.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RudolFo, Wrzesień 12, 2009.

1. RudolFo

RudolFo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    O.Ś
    Witam.
    Brat dostał X-a w rozliczeniu jednak jest z nim coś nie tak. Otóż raz na kilka razy nie chce się uruchomić.
    Mruga wtedy różnymi (nie tymi samymi) sekwencjami diód. Wynikało z nich, że:
    - nie podłączono kabla AV (który był podłączony :/)
    - przegrzanie (konsola dopiero co uruchomiona)
    Nie raz wystarczy go walnąć albo zresetować i działa (była zarzynana ostatnio ze 2-3h i nic się nie działo). Osoba, która go dała powiedziała, że trzeba poprawić luty na układzie BGA i będzie działać. Czy to prawda??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Pewnie Twojemu bratu wcisnęli jakiegoś trupa Xenona z 2006 roku :p Popatrz jaka jest data produkcji i napisz tutaj. Pewnie będziesz musiał wydać te 150-200 zł i wymienić na nową/naprawić konsolę...

4. RudolFo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    O.Ś
    MFR Date: 2005-12-03 tak mi brat powiedział (nie mam możliwości zobaczenia mieszka trochę daleko)
    Czyli nie pomoże naprawa tych lutów??

5. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    z tego roku to juz ciezko z naprawa bedzie wymien na cos nowszego i doplac ;)

6. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Na Allegro jest wiele ofert dotyczących naprawy Xbox'ów. Poszukaj kogoś, kto ma najwięcej pozytywnych komentarzy i możliwie jak najmniej negatywów. Potem opisz gościowi w mailu dokładnie co się dzieje (wraz z kodami błędów) i powinien powiedzieć co jest nie tak i czy to jest do naprawienia. Ewentualnie wymień konsolę na NOWĄ!! za mniej więcej taką samą cenę. Również na Allegro to oferują :p

Wg mnie naprawa jest nieopłacalna - to jest pierwsza wersja Xboxa jaka wyszła i zarazem najbardziej awaryjna (ok 23% konsol z lat 2005/2006 padło). Wymień lub sprzedaj. Jak zdecydujesz się opchnąć to dorzuć trochę kasy i kup nowego, prosto ze sklepu Jaspera (jest to najnowsza wersja konsoli i zarazem najmniej awaryjna, tylko 1% wg danych padło - patrz TU). Dodatkowo będziesz miał aż 3 letnią gwarancję na RROD :)

PS Niedawno M$ wycofał z produkcji wersję Premium (60 gb HDD) i obniżył cenę Elite, więc warto się zaczaić na jakąś okazję w MM i kupić w atrakcyjnej cenie Premiuma / Elite.

7. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Tez slyszalem ze Elity stanialy zalezy co wolisz nowa ze sklepu czy z kims sie wymieniac :p

8. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oddaj konsole do naprawy, ale musi to byc Reballing czyli wymiana kul bga (wymiana lutow ktore lacza karte graficzna - GPU z PCB - plyta glowna). Wtedy konsola napewno podziala jeszcze dlugi czas ;).

9. Speedfight

Speedfight Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    jestes ?? :)
    ja bym na twoim miejscu wymienił się za doplata na nowego jasperka (sam mam takiego i on jest niezawodny)

10. RudolFo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    O.Ś
    Temat można zamknąć.
    Brat stwierdził, że kupi nową, poszedł do jakiegoś serwisu i gość odkupił ją na części.

11. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no to nieźle straciłeś ,te konsole po naprawie śmigają jak nówki.. gość wiedział co robi

Wczytywanie...

Poleć forum