1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne zachowanie "diod"

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Coller22, Styczeń 16, 2013.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam ostatnio niepokoi mnie pewne zjawisko które zauważyłem, od czasu do czasu moja konsola (model płyty głównej jasper 14-07-2009) ma dziwny zaskok że np włączam ją z przyciskiem od pada lub nawet głównym przyciskiem diody migają na zielono wszystko cacy i kiedy mam już dasha diody sygnalizujące obecność pada w ogóle się nie świecą a na padzie tak - nie ważne ile padów podłącze na konsoli nie sygnalizuje a one działają...
    Czego może to być winna ? I jakie jest tego rozwiązanie ? Dodam że pomaga tylko restart konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    mi też się to zdarzyło ze 2 razy. Prowdopodobnie moduł RF siada

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Dziwne zachowanie "diod"

Ja miałem raz tak, że na konsoli pokazywało ile padów jest a na padach, wszystkich migały wszystkie diody, po restarcie wróciło do normy :)

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    No jakby to było raz czy dwa to jeszcze wybaczę bo konsolka służy mi już 3 lata i nie zawiodłem się, tylko martwi mnie to że te diody to może nie częsty problem ale już widziałem w mojej konsoli z 5-6 razy no i trochę mnie to zmartwiło ;p
    EDIT1.
    No dziś znowu miałem podobny przypadek podczas gry gram normalnie nagle pyk diody zgasły na tv "podłącz ponownie pada" patrzę na pada niby jest włączony i podłączony, lecz brak reakcji pozostał restart konsoli czy to może być coś poważnego z modułem rf ?
    I jaki może być jego koszt ?

Wczytywanie...

Poleć forum