1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne zachowanie kontrolera kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez omtjacek, Listopad 9, 2013.

1. omtjacek

omtjacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z kinectem. Najlepiej widać wszystko na zdjęciu. Po bokach ekranu są dziwne czarne pola, które zakłócają poprawna pracę kontrolera i nie da się sterować postacią. Po podłączeniu urządzenie uruchamia się normalnie, nie wyskakują żadne błędy, wszystko normalnie pracuje. Dodam, że po ściśnięciu kinecta czarne pasy przesuwają się proporcjonalnie do użytej siły tak jakby coś zasłaniało w środku sensor lub nadajnik. Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem?

IMAG0348.jpg - Galeria - omtjacek - Chomikuj.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    może jakis brud bądź kurz wleciał na oko ?? rozbierz go i spróbuj przeczyścić

4. omtjacek

omtjacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kinect był przeze mnie rozebrany na na części pierwsze i czyszczony skrupulatnie. wygląda mi to na częściowe uszkodzenie tylko nie wiem czy nadajnika czy odbiornika. stawiam na odbiornik. wie ktoś gdzie można dostać części serwisowe do tego urządzenia albo uszkodzony kontroler nadający się na dawce?

5. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    A gwarancji na niego czy coś takiego nie masz? Może jak masz to spróbuj oddać.

6. Mast3rOfGam3

Mast3rOfGam3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poland
    tez mi sie wydaje, ze czesciowe uszkodzenie odbiornika... ja bym oddal do jakiegos serwisu bo na gwarancje ci nie przyjma jak rozbierales ;D jak chcesz na wlasna reke to poszukaj na allegro czesci.

7. omtjacek

omtjacek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś po rozkręceniu kinecta i diagnozowaniu usterki doszedłem do wniosku że nadajnik jest winny. Po mocniejszym dokręceniu śrub od nadajnika jest poprawa ale nie na tyle żeby dało się grać.

8. Mast3rOfGam3

Mast3rOfGam3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poland
    tak jak już pisałem oddaj do jakiegoś zaufanego serwisu.

9. Psychopatha

Psychopatha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może płyty nie ma? :congratulatory:

Wczytywanie...

Poleć forum