1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne zachowanie się napędu? nagrywarki?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soon44, Listopad 3, 2010.

1. soon44

soon44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam opisałem w moim poprzednim temacie problem z buforem danych przy nagrywaniu gry Lego Harry Potter, teraz po zmarnowaniu 4 płyt na nagranie tego tytułu dla porównania ściągnełem grę Guittar Hero Wariors of Rock, błąd z bufforem zniknoł był na poziomie 99-100% jednak gra załadowała się tylko do 1 screena z tytułem po czym wywaliło że płyta jest brudna i nie można jej odpalić, płyta była czysciutka bez żadnej rysy a dla sprawdzenia czy nie jest to wina lasera odpaliłem wczesniej nagranego pesa11 i wszystko smiga ktoś wie czego to może być problem ? nagrywarka czy obraz płyty może być zły? z tego co czytałem po opiniach ściągających nikt nie ma problemu. Prosze o pomoc może to tez wina przeróbki ? mam najnowszego xtrema

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    kiepskie płytki - spróbuj na verbatimach nagrać
    ogólnie z nagrywarkami w laptopach jest problem bo słabo wypalają płyty DVD DL
    jak masz mozliwość to wypalaj na nagrywarce w zwykłym PC
    zrób aktualizację biosu twojej nagrywarki
    podczas nagrywania nie baw się laptopem ,żadne GG lub ściaganie torrentów lub ogladanie filmów w tym czasie
    po prostu klikasz nagraj i odchodzisz od kompa ,nawet zwykłe ruszanie myszką potrafi opróżnić bufor nagrywarki
    warto wogóle odłaczyć sie od neta i powyłączać programy działające w tle....

a wersja przeróbki 1.31 ??? to nie wiem ocb ? :)

4. soon44

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupiłem 10 sztuk tych Omeg i narazie na 6 wypalonych jedna śmiga ale nie do końca bo nie da się zainstalować gry na dysku, co do nagrywania na PC to mam w domu same laptopy wiec to odpada :/ wyłączam wszystko przy nagrywaniu wszelkie programy i odchodze od kompa przez 40% dzisiaj bufor był na poziomie 99-100% później spadł do 0 i znowu spalił płytke :/

5. soon44

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak zaktualizowac bios nagrywarki ?

Wczytywanie...

Poleć forum