1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne zachowanie X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafalek49, Listopad 26, 2014.

1. rafalek49

rafalek49 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam Xboxa 360, wersję Slim 4GB. Kilka dni temu ukazała się aktualizacja konsoli. Po próbie ściągnięcia jej na dysk wyświetla się kod błędu "417F-0000-3080-0508-8B05-0018", oczywiście aktualizacja jest nie udana. Ale cóż, nie grając przez internet można ten fakt przeżyć. Jednak moje zdziwienie było tym większe gdy przy każdej włożonej grze wyświetla się informacja "nie można odczytać dysku". Proszę o jakąkolwiek pomoc bądź informację na temat tych błędów. Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. rafalek49

rafalek49 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pobrałem, wyczyściłem cache, zainstalowałem, jednak konsola cały czas prosi mnie o aktualizację przez Xbox Live. Na dysku twardym znajduje się 2.2 GB wolnej pamięci.

Wczytywanie...

Poleć forum