1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwne zachowanie xbox'a 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gipadam86, Kwiecień 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam,

od pewnego czasu zauważyłem, że podczas ładowania gry Forza 3 tzn jest to moment po wyborze samochodu i trasy pojawia się na ekranie z informacja o długości trasy ilości okrążeń i po lewej stronie kręci się takie kółeczko ładowania gry i w pewnym momencie się zatrzymuje w miejscu. Wyjęcie płyty z napędu nie powoduje powrotu do głównego menu konsoli, a po naciśnięciu "x" na padzie wydobywa się dźwięk pojawia się to niebieskie okienko ale po wybraniu opcji "interfejs główny" konsola nie reaguje...

miał tak ktoś??
    jakieś rady??
    czym może to się skończyć??

2. Lotnik421 Xbox One

3. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Taka gra, nic z tym nie zrobisz.
    Pewnie sam Bill nie wie czemu tak się dzieje.

4. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ale tak się nie działo tzn od 6miesięcy mam xboxa i dopiero tak od tygodnia się dzieje a w ta grę gram od samego początku posiadania konsoli...
    konsola jest nowa i jest to model jasper z 2009

5. drag_op

drag_op Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Milicz
    ja tak miałem gdy płytka stała się lekko porysowana..
    Chociaż nawet jak już zainstalowałem Forze na dysk to potrafiła różne cuda robić np auto jedzie normalnie a dźwięk jest przywieszony, takie "tytytyty"

6. burgerking

burgerking Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    JG
    U mnie tez tak jest czasami ze sa problemy z dzwiekiem albo zwiecha podczas ladowania trasy, albo w glownym menu nie ma tekstu, mysle ze to wina porysowanej plyty, jesli problem bedzie sie powtarzal sprobuj zrzucic gre na dysk

7. Peletomania

Peletomania Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Mam Forze na dysku od poczatku i w miare dbam o plyte i cos takiego mi sie nie zdazylo...
    Gra smiga bez problemowo ... ale nie pierwszy raz juz slysze o duzej ilosci problemow z ta gra...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum