Dziwne zachowanie xbox'a 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

od pewnego czasu zauważyłem, że podczas ładowania gry Forza 3 tzn jest to moment po wyborze samochodu i trasy pojawia się na ekranie z informacja o długości trasy ilości okrążeń i po lewej stronie kręci się takie kółeczko ładowania gry i w pewnym momencie się zatrzymuje w miejscu. Wyjęcie płyty z napędu nie powoduje powrotu do głównego menu konsoli, a po naciśnięciu "x" na padzie wydobywa się dźwięk pojawia się to niebieskie okienko ale po wybraniu opcji "interfejs główny" konsola nie reaguje...

miał tak ktoś??
jakieś rady??
czym może to się skończyć??
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Taka gra, nic z tym nie zrobisz.
Pewnie sam Bill nie wie czemu tak się dzieje.
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
ale tak się nie działo tzn od 6miesięcy mam xboxa i dopiero tak od tygodnia się dzieje a w ta grę gram od samego początku posiadania konsoli...
konsola jest nowa i jest to model jasper z 2009
 

drag_op

Użytkownik
Użytkownik
ja tak miałem gdy płytka stała się lekko porysowana..
Chociaż nawet jak już zainstalowałem Forze na dysk to potrafiła różne cuda robić np auto jedzie normalnie a dźwięk jest przywieszony, takie "tytytyty"
 
U mnie tez tak jest czasami ze sa problemy z dzwiekiem albo zwiecha podczas ladowania trasy, albo w glownym menu nie ma tekstu, mysle ze to wina porysowanej plyty, jesli problem bedzie sie powtarzal sprobuj zrzucic gre na dysk
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
Mam Forze na dysku od poczatku i w miare dbam o plyte i cos takiego mi sie nie zdazylo...
Gra smiga bez problemowo ... ale nie pierwszy raz juz slysze o duzej ilosci problemow z ta gra...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom