1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny błąd e74

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yondaime332, Marzec 4, 2010.

1. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ostatnio wyskoczył mi błąd E74. Próbowałem odpalić konsole na innym kablu AV i jest to samo ale gdy włączę konsole (bez kabla AV) to nic jej nie jest tzn nie ma diody, która pojawia się dopiero po podłączeniu kabla - czy to wina konsoli czy kabla (chociaż jest tak samo na 2 kablach :( )
    PS. Niedawno miałem RROD'a i mam jeszcze na niego gwarancje, tylko czy koleś mi przyjmie konsole na gwarancje ? Czy RROD ma powiązanie z E74 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Tak e74 jest jedną z Obiaw RRoda! Także napewno ci przyjmie

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Chyba nie wiesz co piszesz. ROD to Red Ring of Dead czyli Czerwony pierscien smierci. Przy E74 jest 1 dioda.

Jesli miales robione cos na "Rod'a" to spieprzyli sami ta konsole w czesci ukladu ANA odpowiadajacego za skalowanie rozdzielczosci. E74 to wina tego serwisu i ich extra naprawy.

5. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Dobra Dobra... Ale wszystko z Jednego wynika musisz nie wzlekać i zawieść do nich xboxa Bo tak jak kolega napisał mogli swoja naprawą zrąbać coś przy okazji!!

6. voldermort

voldermort Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tam gdzie mnie nie znajdziesz...
    Przyjmię na gwarancję
    Zadzwoń i się spytaj ale myślę że przyjmie bez problemu

7. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zawiozłem kolesiowi konsole - stwierdził że to całkiem inny błąd i że naprawi go ale normalnie czyli trzeba zapłacić... a więc błąd ten wynika z jego złej naprawy ?

8. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mialem ten blad. zarejestruj sie na xbox.com i tam napisz do nich o naprawe.
    mi naprawlili za darmo napisali ze bledy E masz za darmo 3 lata od daty produkcji.
    ja mialem 3 kolka chyba i napis byl E74 skontaktuj sie z microsoftem

9. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Spróbuj podłaczyć kablem HDMI jak masz takie wejscie w tv....
    Ale moze oś zle podłaczyles,a jesli dobrze podłaczyłeś i nawet jakby na HDMI zadziałał to też troche dziwne by było ;X

10. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie próbuj to blad ,w ktorym moze ci sie uruchomić ale używanie jest wtedy bardzo ryzykowne

11. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niby maja racje z tym ze to sa rozne bledy, ale oba wynikaja z tego samego powodu - uszkodzenie jakiejs kuli BGA co prowadzi do ostatecznego rroda(zimne luty pod gpu,cpu) lub e74 (pieprzy sie chip ana/hana). Nie oddawaj konsoli ponownie tym kretynom, naprawili ci rroda ale nie sprawdzili/poprawili wszystkich lutow, dlatego zostaly te "slabe" kule, ktore pekly po nastepnych kilku/nastu godz. grania co doprowadzilo do innego bledu. Czyli tak naprawde powod zepsucia iksa jest ten sam, wiec spokojnie powinni ja przyjac na gwarancje. Co to za naprawa jezeli nie umieja wziasc plyty pod mikroskop i zapobiec wszelkim mozliwym bledom, tylko naprawi typ 1 element a reszte ma w ***** i potem sa efekty. Wysylaj konsole na reballing innej opcji nie ma, ewentualnie do zaufanego serwisu, jak chcesz moge ci polecic jakis na pw.

Wczytywanie...

Poleć forum