1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny blad przy aktualizacji brak gry czemu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michafibi, Październik 29, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michafibi

michafibi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    problem z błędem rozwiązany ale takie pytanie

Włączyłem sobie GTA IV teraz i konsola podłączona do neta a płyta nie nadaje się do live ale tak jak się uruchamiała wyskoczyło że,żeby grac na live trzeba aktualizacje do gry pobrać nacisnołem ok i nie pobrało po błąd wyskoczył tak,że na live nie zagrałem ale uruchomiłem grę z WŁĄCZONYM INTERNETM W KONSOLI i tutaj pytanie za to będzie ban? czy nie? bo przecież nie połączyłem gry z live bo przy aktualizacji błąd wywaliło proszę o odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. michafibi

michafibi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    up zmieniłem treść proszę o odp

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470