1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny dźwięk kopii burnout paradise...

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez KUBAwo, Marzec 27, 2008.

1. KUBAwo

KUBAwo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Niedawno przerobiłem swojego x360, ściągnałem sobie burnouta paradise, nagrałem go na dvd+r dl verbatima sposobem z tego forum, wszystko było niby ok płytka sie nagrywała i gdy było juz 100% program zaczął zamykanie dysku i wyskoczył jakiś błąd na 20% to samo było z drugą płytą, ale jak sie okazało obydwie działaja bez zarzutu (przeszedłem ok 18%gry i jak narazie ok) tylko napęd inaczej pracuje niż na oryginałach, na oryginałach słychac tylko prace napędu (szum) a tu jest dosyć głośny odgłos jakby czytania płyty co chwilę nie wiem jak to opisac...czy to normalne, że kopie zupełnie inaczej chodzą niż oryg?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Dziwny dźwięk kopii burnout paradise...

Zalezy jaki masz odczyt we fleshu, jesli x12 to czytanie z plyty bedzie glosne... ja mam x8, jest o wiele ciszej niz przy x12, ale slychac jak czyta.

4. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka

mnie chodzi dziwnie terkocze na crashu, mam org. burnouta i jest cisza a na crashu to co opisalem.

5. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Hm, no to nie wiem. Ale przyczyny szukaj w plycie/ewenualnie nagrywarce, sam pisales, ze wsykoczyl jakis blad.

6. KUBAwo

KUBAwo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No, jednak to była wina nagrywarki (nec)i błędu. Dzisiaj u siebie w domu na samsungu nagrałem dmc4 i dirta i wszystko pięknie elegancko śmiga.

Wczytywanie...

Poleć forum