1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny dźwięk telewizora na 480p na HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bugal, Listopad 23, 2014.

1. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Właśnie podłączyłem konsolę do używanego telewizora 32 cale który będzie teraz w moim pokoju. Grałem na 720p i 1080i z 10 minut żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku. Później tak dla zabawy zmieniłem na 480p (dalej kabel hdmi) i w tym momencie telewizor zaczął wydawać dziwne dzięki a obrazu nie ma w ogóle, nie mam jak zmienić rozdziałki bo nie ma obrazu i nie mam co zrobić a boję się trochę tak włączać xboxa bo telewizor tak chrumka ze może mu się coś chyba stać :p jakieś rady? Podłączyć konsole do innego tv i tam zmienić rozdziałkę czy nic to nie da bo ten obecny telewizor nadal będzie miał 480p??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Mam prośbę która jest kluczem do mojego problemu. Proszę o screeny bądź napisanie w jakiej kolejności wejść do ustawień rozdzielczości na dashboardzie 16202. Zmienię rozdziałkę bez obrazu, w ciemno.

4. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zresetuj ustawienia wyświetlania konsoli

Jeśli problem z wyświetlaniem nadal nie został rozwiązany, zresetuj ustawienia wyświetlania konsoli. Jak to zrobić:

Jeśli na tacy dysku znajduje się jakikolwiek dysk, wyjmij go.
    Wyłącz konsolę.
    Włącz konsolę.

Uwaga Jeśli używasz kontrolera bezprzewodowego dla konsoli Xbox 360, włącz konsolę, naciskając przycisk przewodnika na kontrolerze. Czynności te należy wykonywać przy użyciu kontrolera gracza 1. Na kontrolerze gracza 1. świeci się lewa górna kontrolka.
    W trakcie uruchamiania konsoli naciśnij i przytrzymaj przycisk Y na kontrolerze, ciągnąc równocześnie za prawy spust. Ustawienia wyświetlania zostaną zresetowane zgodnie z ustawieniami domyślnymi, a konsola automatycznie zostanie ponownie uruchomiona.

5. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Macie jakiś pomysł na nie działający port hdmi? konsola normalnie się włącza, ring zielony, później jedna dioda zielona jak podczas normalnej pracy. ustawiania przywrócone przez y + rt. konsola działa po av i komponent a na hdmi za cholere. ??

6. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Kabel wadliwy?

7. dudi2000

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    przewód ok :)

8. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Uszkodzony port?

9. dudi2000

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    wizualnie nie widać mechanicznego uszkodzenia, miał ktoś taki problem i poradził sobie z nim?

10. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Może spróbuj na innym xboxie, Tym samym kablu i tym samym tv jak masz taką możliwość. Przynajmniej będziesz wiedział gdzie leży problem.

11. dudi2000

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    gościu nie męcz, napisałem że to nie kable i nie tv tylko problem jest w konsoli!

12. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wymień port hdmi w konsoli :p jak jest uszkodzony to niby jak ma przesyłać obraz?

Wczytywanie...

Poleć forum