1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny dźwięk z xboxa 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kusiak11, Luty 23, 2012.

1. kusiak11

kusiak11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tak jak wyżej napisałem posiadam Xboxa 360 slim 250 gb. Konsolę zakupiłem na allegro i posiada już rok. Gdy chodzi obojętnie czy z płytą czy bez słychać wentylator jakby o coś ocierał. Nie jest to mega głośne lecz mnie niepokoi i nie wiem czy tak jest w każdym xboxie czy ten ma już wyrobione łożyska w radiatorze. Proszę o odpowiedź osoby które mają tą konsolę czy chodzi im idealnie cicho oprócz szumu radiatora czy mają tak jak ja. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyobraz sobie kawalek metalu co kreci sie na procku. Widzisz to pomysl ile on moze sie tak krecic zanim procka wytrze do 0.

To teraz wyobraz sobie inna bajke kawal metalu przyteierdzony do procka, a na nim wentylator ktory sie kręci.
    To teraz pomyśl co jest bardziej mozliwe.
    Wiec chba wiesz czego to wina, jak co to reklamuj

Wczytywanie...

Poleć forum