1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny dzwięk

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Olciooo, Styczeń 27, 2009.

1. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Dzisiaj grałem w grę KUNG FU PANDA na mojej konsoli (XBOX 360 Premium 60GB) i grałem mniej więcej godzinę. Zrobiłem 2 (chyba) level`e i zrobiłem wszystkie (12 albo 13). Nie mówie tego, żeby się chwalić tylko, żeby udzielić Wam więcej informacji. Otóż gdy wyłączyłem grę (przycisk XBOX - Interfejs główny) przy wyłączaniu gry usłyszałem dziwny dźwięk. Coś podobnego do zgrzytnięcia, albo jakby dysku twardego. Mam konsolę dopiero kilka dni, dlatego tak się boje o wszystko. Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam
    Olek

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    zdarzyło się to tylko raz czy powtarza się? obejrzyj płytkę czy może laser jej nie porysował

4. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie, nie laser jej nie porysował. płytka jest ok. :)

5. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Taka mała poprawka to nie laser rysuje płytkę a obudowa napędu.

Taki dziwny dzwięk może też zapowiadać roda przy rodzie też taki dzwięk występuje ale to równie dobrze mogła być jakaś zadyszka konsoli.

6. Młody

Młody Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ..::Kraków::..
    Prawdopodobnie coś masz z płytką

7. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    w niektorych komputerach mozna slyszec taki dzwiek, jest to chyba dysk twardy ale nie jestem pewien. tylko, że ten był....niewiem....troche glosniejszy......

......ale ja ta konsole mam dopiero kilka dni to jak juz moze sie zapowiadac rod?? tylko, ze ja mam ta konsole wyprodukowana z tej nowszej serii, czyli poprawione chlodzenie......

8. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Pograj jeszcze, jeżeli nic takiego się nie powtórzy to nie masz się czym martwić :)

9. Olciooo

Olciooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok. Mam pytanie, czy ktoś z Was zna wypożyczalnie gier na XBOX 360 w Gliwicach?

Dziękuję :)

Pozdrawiam,
    Olek

Wczytywanie...

Poleć forum