1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny Jasper.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez i.T, Luty 9, 2010.

1. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,
    Dziś odwiedziłem serwis, bo miałem sprawę odnośnie napędu i gdy mężczyzna zajmujący się moją konsole rozkręcił i zdjął obudowę, lekko się zdziwił ponieważ stwierdził, że jak na wersje jasper ta ma "heat Pipe" (czy jakoś tak) i radiator, którego niby konsole w tej wersji posiadać nie powinny. Poza tym konsola ma datę produkcji z kwietnia 2009, a w środku był straszy napęd liteona z 2008, który prawdopodobnie był wymieniony.
    Jednak konsola posiada wejście i zasilanie od Jaspera, jak i również wewnętrzną pamięć 256mb co przemawia za tym, że to jasper. Konsolę kupiłem na allegro i była używana 2 miesiące (jest paragon zakupu). Czy spotkaliście się kiedyś z takim dziwnym jasperem?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    widocznie taki był lub poprzedni właściciel miał 2 konsole i od starszej przełożył napęd

4. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w sumie to mniejsza o napęd bo ważne żeby czytał płyty. Najbardziej przejmuje się, że niby wszystko wskazuje, że to jasper, a może się okazać, że to Falcon. Bo niepokoi ten heat pipe i radiator

5. m3rcin

m3rcin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    spytaj tego co od niego kopiłeś o co chodzi

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    napisalem temat wyzej - wszystko jest ok.

W twoim xboxie powinien byc liteon v i taki jest. Jaspery do lipca nie maja radiatora na headpipe, a przed takie samo jak w falconach.

7. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziękuje Dex za konkretna odpowiedź. Chylę czoła przed twą wiedzą :]
    czyli mam rozumieć, że mimo tego systemu chłodzenia wydzielanie ciepła przez konsole się zmniejszyło? Czyli szansa na przegrzanie i wystąpienie ROD jest mniejsza?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, jasper to jasper.

9. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wg. mnie powinieneś się cieszyć , ba masz lepsze chłodzenie.Heat pipe to jednak większy koszt w produkcji , jak nie było koniecznością dla Jaspera to zrezygnowali z tego ze względu na koszty a nie na wadę tego chłodzenia-przynajmniej ja tak uważam.A skoro dawało sobie radę z Falconem tym bardziej da radę z Jasperem.

Wczytywanie...

Poleć forum