1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny kod błędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cespenar007, Marzec 31, 2013.

1. cespenar007

cespenar007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Podczas uruchamiania nowej gry wyskoczył mi komunikat o potrzebnej aktualizacji oporgramowania aby gra mogła odpalić. W połowie aktualizacji wyskoczył błąd 397F-3CD6-2800-0F00--C000-0034

Przy próbie odpalenia konsoli nie da się nic zrobić, nawet otworzyć napędu, główne okno które się ukazuje to tylko to z błędem.
    Dodam, że konsole mam przerobioną na 3xkey.

Zainstalowałęm na USB aktualizacje programu "SystemUpdate_16203_USB", ale nic się nie dzieje, nawet po wyciągnięciu dysku twardego.

Może ktoś z użytkowników miał podobny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest na przeróbkę lt , ale nic nie stoi na przeszkodzie spróbować . Musisz mieć aktualizację o tym samym numerze na którym wywaliło Ci błąd. Formatujesz pena na fat32 wypakowywujesz pliki na pena wkładasz do konsoli i włanczasz

4. cespenar007

cespenar007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie

Sprawa załatwiona, wgrałem nowego dasha tym sposobem Xbox 360 Dashboard Update 2.0.15574.0 Download i smiga.

Wczytywanie...

Poleć forum