1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny komunikat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MISSIEK90, Marzec 1, 2013.

1. MISSIEK90

MISSIEK90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Mam konsole Xbox 360 slim> naped lite-ony I jest to nie przerobiona
    Chciałem zapytac BO mam tam napęd Liteon philips orginalny a zamienie go na Przerobiony napęd Philips Benq/Liteon czy cos sie stanie i beda działac gry ? jak wymieniłem naped to na ekranie jest jakis szary obraz z chinskimi napisami i nie laduje gry

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Musisz przerobić swój napęd a nie wsadzić czyjś... lub przerobić czyjś na swój :p Jeśli kupiłeś od kogoś przerobiony pod jego konsole to nie będzie działał.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Dziwny komunikat

Żeby tamten napęd dzialał w twojej konsoli, byś musiał do niego wgrać dvd key z twojego napędu.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

5. MISSIEK90

MISSIEK90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a ile takie cos moze kosztowac?

Wczytywanie...

Poleć forum