Dziwny obraz, czy taki ma być ?

Prymus

Świeżak
Świeżak
Cześć, ostatnio kupiłem sobie Xbox 360 Elite z grami Halo 3, FIFA 10 oraz Forza 3. Pierwsze co zrobiłem to odpaliłem FIFE. Wszystko ładnie się włączyło i tutaj napotkał mnie mały zonk, a mianowicie jakieś dziwnie rozmazane literki itp. Podczas meczu grafika wydawać się mogła, że jest słaba, nie mogłem rozróżnić piłkarzy, nic nie widać na radarze oraz na tablicy z wynikami. Wszystko jakieś było takie blade. Na drugi dzień przestawiłem na 50 Pal i już jest trochę lepiej lecz to nie jest to samo co widziałem na filmikach na Youtube. Na rzeczach elektronicznych się nie znam lecz na telewizorze wyczytałem że posiada : HD, 2x HDMI, 1080 Pi. Doradźcie mi co mam zrobić bo ja jestem nowicjuszem w tych sprawach. Istnieje takie podobieństwo, że może jakoś źle kable podłączyłem. Podłączyłem je do AV 3 tam z boku TV. Pozdrawiam i proszę o jaką kolwiek pomoc.
 

zooooounk31

Banned
Wszystko ładnie się włączyło i tutaj napotkał mnie mały zonk.
No to sie spotkalismy, choc wbrew pierwszemu wrazeniu wcale nie jestem taki maly :D

a tak serio to sprawdz kabel ktory laczy tv i konsole. jest tam taki suwak, przestaw go i zobacz czy to pomoze
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Podłączyłeś do av otrzymałeś jakość SD. Podłącz konsole kablem hdmi wtedy zobaczysz jakość HD. Jeśli masz telewizor full HD czyli 1080P ustaw 1080P(nie myl z 1080i), jeśli HD ready 720P. Opcje znajdziesz we właściwościach
 

linonr1

Użytkownik
Użytkownik
100 % wina kabla laczacego konsole z tv. albo slabej jakosci albo przelacz na hd.
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam TV 32 calaki LG HD Ready i Elitka podłączona przez HDMI jak ustawie 720p to obraz jest średni jak ustawię rozdzielczość optymalna ustawia 1360x768 i wtedy obraz mam żyleta. U Ciebie pewnie wina kabla kup HDMI ja mam taki za 10zł i oryginalny Sony za 80zł i różnicy nie widzę między tymi kablami HDMI.
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Kabla nie masz zepsutego ja mialem to samo tylko w nfsie shiefcie, Nie szlo odruznic samochodow przedemna, mam telewizor full hd i strasznie sie zdziwilem, grafa miala byc lepsza jak na kompie. Podlaczylem kabel HD i tak jak by mnie odwalilo z wrazenia :D Tym kablem podstawowym to moze tak jest na telewizorach hd bo nie wiem jak an zwyklych. Moze tak ma byc wlasnie na tv full hd, moze to ma byc zacheta na kupno kabla hdmi Pozdro
 

kwas

Banned
Użytkownik
Proste.
Wystarczy przesunąć przełącznik na kablu i w ustawieniach konsoli zmienić rozdzielczość.
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
jak to nie suwak to sproboj przy podlaczonej konsoli do tv i wlaczonej plazmie wylaczyc na chwile konsole i wlaczyc ja ponownie, obraz powinien sie automatycznie zformatowac, przynajmniej tak jest u mnie
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
Podłaczyłeś 3RCA pewnie podłącz Tak Czerwony Zielony i Niebieski a potem czały Czerwony i czały biały i wtedy HD ale pszesun suwak w kablu na hdtv lub via hdmi podłacz
 

360

Użytkownik
Użytkownik
zgadzam sie calkowicie z przedmowca to jest przyczyna ,podlacz do wejscia componnent i przesun suwak
 

Prymus

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedź tylko ja mam kabel który ma końcówki czerwoną, żółtą i białą. Ustawiłem obraz w konsoli na panoramiczny, lecz z tego co tu widzę to musze dokupić kabel hdmi tak ? I takie małe pytanko jak zmienić żeby TV odbierał na 1080 P bo szukałem tego w menu TV i nic nie wyczaiłem.

P.S.
Jestem Wam wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz full HD to 1080, jak podlaczysz kabel HDMI i resetniesz konsole to w ustawieniach zamiasdt tego PAL- 50 i to drugie pojawi ci si 1080 itp. A jak masz HD ready to cyba 720 albo zeby samo ustawilo jak ci lepiej ustawi. Pzdr
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
A masz HDMI?
 

Do góry Bottom