1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny obraz gry xboxa pierwszej geberacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek139, Grudzień 9, 2010.

1. bartek139

bartek139 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    Otóż ostatnio ściągnąłem gre z xboxa1 po wypakowaniu z ciekawości otworzyłem obraz gry i wyglada on całkiem inaczej niz inne , a z resztą sami zobaczcie .
    Czy gra bedzie działać ? bo nie chce marnować płyty .
    Z góry dzięki pozdrawiam bartek

2. Lotnik421 Xbox One

3. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. bartek139

bartek139 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Bo przez WinRara nie wypakujesz/nie otworzysz obrazu Xboxa jak i Xboxa 360. Do wypakowywania takich obrazów są odpowiednie programy...
    Ale tobie to raczej nie potrzebne. Musisz wypalić grę na DVD. Nie wiem jak wypalać gry na XBOX1, ale chyba wystarczy IMGBurn. Najlepiej jak o tym poczytasz żeby nie wtopić płytki :)

P.S Tak, obraz wygląda normalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum