1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny obraz na hdmi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Trey, Styczeń 2, 2010.

1. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam! Mam telewizor samsung Le26R82b i xboxa 360 połączonego za pomocą hdmi. I zauważyłem że jak włącze to niebieskie menu dashboard to gdy spojrze z małej odległości to na tym menu jest taka jak gdyby kratka - nie ma jednolitego koloru niebieskiego tak jak np. na componencie. Czy to jest normalne na kablu hdmi. Często podobny efekt widze w grach gdy spojrze się na niebo to widać wtedy tą niby kratke. Spodziewałem się na hdmi krystalicznego , czystego obrazu a tu takie baboczki na ekranie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sniperx

sniperx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ok. Tarnowa
  4. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie to napewno nie to. Powiedzcie mi Ci co mają połączonego xboxa 360 za pomocą hdmi czy u was np w gta4 jest super jednolite, krystaliczne niebo. Poprostu u mnie widać piksele na ciemnym tle ale na componencie tego brzydkiego efektu nie ma

Może to są problemy ze skalowaniem. Kiedyś czytałem że na hdmi w grach uwidaczniają się piksele. Jak to u was wygląda? Może kabel mam popsuty chociaż to mało prawdopodone bo wtedy w ogóle by nie było obrazu.

Wczytywanie...

Poleć forum