1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny obraz przez HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez master, Październik 18, 2008.

1. master

master Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.. jestem nowym nabywca konsolki X360 niedawno kupilem tv lcd LG 42" i zakupilem takze kabel HDMI na allegro.. ale po podlaczeniu calosci fifa 09 dziwnie zaczela chodzic a mianowicie lekko spowalnia jak sie dzieje jakies wieksze akcje na boisku.. probowalem ustawiac rozna rozdzielczosc w opcjach xa ale to nic nie daje moze wy wiecie co jest przyczyna ? w fife gram na oryginalnym cd nie mam dysku wiec jade z plytki dodam jeszcze ze na zwyklym kabelku dolaczonym do konsoli wszystko chodzi normalnie (oczywiscie pomijajac roznice jakosci obrazu jaka daje hdmi :p ) prosze o odp...

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    Odp: Dziwny obraz przez HDMI

sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :p wina kabla skoro tego na normalnym (tym dołączonym) nie ma
    może to głupio zabrzmi ale dociskałeś hdmi . ? cóż wg. mnie kabel jest oszukany

PS. a patrzyłeś w opcjach TV ? niektóre mają tyle opcji ze szok . może tam coś znajdziesz ale wątpię ::)

Wczytywanie...

Poleć forum