1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny obraz

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez pat792, Marzec 28, 2011.

1. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przy postaciach i niektórych obiektach jest zielona obwódka. Sądzę iż jest to wina kabla hdmi (kabel nie był drogi, bo tylko taki miałem pod ręką)? Dodam iż jeszcze nie ustawiałem telewizora model: NORDMENDE Italia - TVLCD - PLASMA TV - FullHD TV (jeszcze nie mam pilota do niego) i posiadam xboxa 360 slim. Na poprzednim telewizorze (CRT) nie zauważyłem tego. A na nowym pojawia się zazwyczaj, to gdy np. w fifie 10 (na treningu 1 na 1) mam skierowaną kamerę na boisko wtedy ta obwódka jest na piłkarzu. Jeszcze czasami w gta IV jest ta obwódka na postaci jak również na obiektach niektórych. Bym zapomniał dodać iż po za tą obwódką mam taki problem. Otóż gdy włączę np. W XBL najlepsze gry tego tygodnia mam taki problem. Ramka tego filmu jest normalna, ale za to film wygląda jakby był przepuszczony przez różowy filtr. Będę wdzięczny, za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A moze to kwestia TV, ktory jest delikatnie mowiac, malo firmowy ?

4. pat792

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Od kiedy to firma Nordmende jest mało znana. Chyba jedynie słyszałeś o Panasonicu, Philipsie, Sony, Samsung i LG. A nawet nie słyszałeś pewnie o Loewe. i Bang & Olufsen. Więc o czym my tu mówimy.

5. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    kolega wyżej ma racje, ale dla pewności weź kabel np do kumpla który też ma xa i zoba czy u niego będzie to samo.

6. pat792

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobra spróbuje, ale nawet nie wiem kiedy będę mógł iść do niego (ciągle nie ma czasu Może uda mi się pożyczyć inny kabel hdmi prędzej.

7. pat792

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kwestie różowego ekranu odkryłem. Otóż w konsoli miałem opcję brania kolorów (czy coś w tym stylu) miałem ustawiną automatycznie. A okazało się że mój kabel hdmi bierze tylko dobre kolory z RGB.

8. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ja mam podwójny obraz i słaba jakość na monitorze. Kupiłem kabel za 5 zl. Na kompie oglądalem filmy w jakosci full hd a tu tak zal??

9. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Czego się spodziewałeś po nim?

Wczytywanie...

Poleć forum