1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny pasek na ekranie tv podłączenie przez hdmi

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez clubpawlo, Styczeń 11, 2009.

1. clubpawlo

clubpawlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ja mam następujący problem, proszę o wypowiedzi, kupiłem tv samsung 32" full hd oczywiście do konsoli. podłączam przez hdmi i podczas grania mam taki ruchomy pasek poziomy na ekranie tv, prawie nie widoczny ale można dostrzec.jeśli przełącze na kabelek AV to tego nie ma ale wiadomo obraz jest dużo gorszej jakości. telewizor obsługuje rozdzielczość 1080p więc i tak w konsoli mam ustawione, nawet jak zmienię ustawienie konsoli na niższą rozdzielczość ten wkurzający pasek również jest. Jest on zauważalny na wszystkich grach w jakie gram czyli: Half life 2, colin dirt, pro evolution soccer 08.... Przyjrzałem się z bliska, dobrze to widać przy pes08, na murawie boiska, poniżej tego paska który przemieszcza się wraz z akcją za piłką jest jakby gorsza grafika, natomiast powyżej tego paska lepsza wygładzona, czy to może być problem częstotliwości odświeżania? proszę o wypowiedzi....w czym tkwi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ciora

ciora Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Starachowice
    Ja mysle ze to wina kabla hdmi do full hd powinienes kupic lepszy kabel np.hdmi 1.3 jak ja kupowałem kabel to typ ze sklepu mi powiedzial ze jak wezme ten gorszy <mam hdmi 1.1> to moga byc zakłucenia ale ja nie mam zadnych probelmow moze ze mam tv hd ready

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pierdoły ci gadali, xbox ma HDMI w wersji 1.2 więc jak ma wykorzystać "dobroci" HDMI w wersji 1.3.

5. clubpawlo

clubpawlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w najbliższym czasie sprawdzę na innym kablu hdmi, w między czasie proszę o inne podpowiedzi...

Wczytywanie...

Poleć forum