1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem ;/ Czy to koniec?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Infinito, Sierpień 21, 2009.

1. Infinito

Infinito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż włączyłem dziś mojego xkloca, odpaliłem sobie Red Faction nowy, z myślą, że sobie pogram. Po około 2 minutach na ekranie telewizora wyskoczyły w niektórych miejscach pionowe, białe kreski z góry na dół, obraz się zaciął i nic nie mogłem zrobić. Jedynym wyjściem było wyłączenie konsoli i włączenie jej na nowo. Lecz niestety problem znowu się pojawiał po około 1-3 minutach... Wyciągałem i wkładałem na nowo kable, zmieniłem nawet na kabel HDMI, zamiast tego oryginalnego, też to samo... Jakie mam wyjścia? Czy to już koniec mojej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Niestety, poradzi tylko wizyta w serwisie lub wysyłka na gwarancję do Microsoftu. Prawdopodobnie przegrzał ci się układ ANA/HANA

4. Infinito

Infinito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha... No cóż, to jadę z nim jutro do serwisu ;)

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten układ się nie przegrzewa.

Co do tematu.
    Z twoją konsolą wszystko w porządku. Tylko cyna ma doszła do okresu utleniania.
    Wyskoczy ci E74 prędzej czy później. Przed serwisem czy po na pewno go na tej konsoli zobaczysz.

6. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A w ogóle jaką masz konsołę (płyte główną)?

Wczytywanie...

Poleć forum