1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem ;/ Czy to koniec?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Infinito, Sierpień 21, 2009.

1. Infinito

Infinito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż włączyłem dziś mojego xkloca, odpaliłem sobie Red Faction nowy, z myślą, że sobie pogram. Po około 2 minutach na ekranie telewizora wyskoczyły w niektórych miejscach pionowe, białe kreski z góry na dół, obraz się zaciął i nic nie mogłem zrobić. Jedynym wyjściem było wyłączenie konsoli i włączenie jej na nowo. Lecz niestety problem znowu się pojawiał po około 1-3 minutach... Wyciągałem i wkładałem na nowo kable, zmieniłem nawet na kabel HDMI, zamiast tego oryginalnego, też to samo... Jakie mam wyjścia? Czy to już koniec mojej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Niestety, poradzi tylko wizyta w serwisie lub wysyłka na gwarancję do Microsoftu. Prawdopodobnie przegrzał ci się układ ANA/HANA

4. Infinito

Infinito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha... No cóż, to jadę z nim jutro do serwisu ;)

5. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten układ się nie przegrzewa.

Co do tematu.
    Z twoją konsolą wszystko w porządku. Tylko cyna ma doszła do okresu utleniania.
    Wyskoczy ci E74 prędzej czy później. Przed serwisem czy po na pewno go na tej konsoli zobaczysz.

6. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A w ogóle jaką masz konsołę (płyte główną)?

Wczytywanie...

Poleć forum