1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem... Flash BENQ

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez evox, Lipiec 15, 2008.

1. evox

evox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam następujący problem. Mianowicie chodzi mi o flashowanie napędu XBOX 360 benq. Czytałem wiele opisów jak to robić i wydaje mi się że w miarę wszystko w tym temacie rozumiem, ale jednak się mylę... :( Mam stworzyć pen drive startowy i gdy chcę to zrobić programem "HP USB Disk Storage Format Tool" zaznaczając opcje "Create a DOS startup disc" i mając tylko poniżej opcję "using DOS system files located at:" to ten program chce abym wskazywał jakieś pliki a ja nie wiem o jakie mu chodzi... Czy możecie mi pomóc jak mogę stworzyć Pen drive botowalnego tak aby sflashować napęd? Albo czy możecie opisać jakiegoś tutka jak posługiwać się programem iprep?
    Może moje pytanie wydaje się głupie ale proszę o wyrozumiałość.
    Z góry dzięki.

Z poważaniem dla społeczności x360iso.org

evox

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: Dziwny problem... Flash BENQ

tu masz poradnik do iPrep'a, ja z niego korzystałem.. no i jakoś poszło ;)

Kod:
    http://rapidshare.com/files/81300678/BenQ_iPrep.rar

Wczytywanie...

Poleć forum