1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny problem nagrywarka w laptopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szpula321, Grudzień 29, 2012.

1. Szpula321

Szpula321 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam nagrywarke w laptopie [HL-DT-STDVDRAM GSA-T20N WM01] sciągłem program BurnerMAX Payload tool i zrobiłem patchowanie. Według niego moja nagrywarka nagrywa płyty dwuwarstwowe. Jednak podczas zgrania gry nagranej ihasem do iso dalej wyskakuje mi błąd przy 49%. w programie pisze tak :

BurnerMAX Payload Tool - Version: 0.15

Found 1 CD/DVD drives G:

BurnerMAX IS enabled !
    Free Space: 8,738,897,920 bytes

ale zgrywać nadal sie nieda gier do iso, nie wiem jak z nagrywaniem czy działa...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpula321

Szpula321 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odkryłem ze gdy włoże inna płyte nie nagraną ihasem to wyskakuje YET ;/ ma to cos do rzeczy ?

4. snajper96

snajper96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    podkarpacie
    Kolego podobny temat był, poszukaj :)

Wczytywanie...

Poleć forum