Dziwny problem pad czy konsola

chomik01

Banned
Użytkownik
Witam. Z moją konsola lub padem dzieje się coś dziwnego. Gdy lekko poruszę padem potrząsnę lub nawet jak gram wyłącza mi się i trzeba ponownie włączać dodam specjalnie nawet lekkie drgania lub potrząśnięcie powoduje wyłączenie pada. Wymieniałem 3 razy baterie na nowe i 2 raz przyciskałem przycisk na konsoli i na padzie ten do łączności i nie wiem co jest grane bo baterie nowe są ale drgania go wyłączają . Konsola chyba jest dobre bo to pad sie wyłącza a nie X i nurtuje mnie czy to jest tylko przez to że baterie sie nie domykają czy cały pad do wyrzucenia ?
 

EnZ00

Użytkownik
Użytkownik
moze batierie wypadaja ci z tej bialej szufladki bo jest tak wyrobiona.
 

chomik01

Banned
Użytkownik
no powiem szczerze że wcześniej nie miałem problemów z tym ale rzeczywiście jest mała szparka od tej klapki i pada ale żeby tak małe drgania wyłonczały go to musi być bardzo dziwne
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Jak ci sie waterie ruszają to propunuje
1. Wziąść taśme izolującą i opkleić ten schowek na baterie.
2. Kupic zestał z tą kieszonką i wymienić ją całą(koszt na allegro góra 50 zeta)
3. Kup nowego pada :) ale trzecia opcja jest ostateczna.
 

blackhat156

Użytkownik
Użytkownik
mozliwe ze batrerie uzywasz ciulowe(nie alkaiki) ja mialem podobnie przy zwyklych
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Baterie lub aku które używasz są za cienkie owiń je papierem i problem zniknie
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
Mi się tak wyłącza pad kiedy się wkurze w grze i tak uderze nim o łóżko (Nie o ramę łóżka tylko o materac ;)).
 

chomik01

Banned
Użytkownik
no baterie że tak powiem "dostałem" ze szkoły ;p 3 paczki ale tym najzwyklejszych. Ale wczoraj wyciągnąłem ten plastik i popatrzyłem wygiąłem troszeczkę jedną blaszkę a najlepszym sposobem będzie chyba kupienie oryginalnych baterii wraz z ładowarką dziękuję wszystkim za cenne porady
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Mi się tak wyłącza pad kiedy się wkurze w grze i tak uderze nim o łóżko (Nie o ramę łóżka tylko o materac ;)).
Mamy tutaj przykład Nooba :p Niechce widziec twojej konsoli :D
 

STREET

Użytkownik
Użytkownik
mOżESZ zrobić to:

-kupić nowego pada
-skliejić taśmą
-nowe baterie

a przyczyna to pewnie że masz pada z przewodem i przerywa coś :D
 

chomik01

Banned
Użytkownik
pad jest bezprzewodowy ale poradziłem sobie odchylając blaszkę taką mała możliwe że on była powodem
 

chomik01

Banned
Użytkownik
Mi się tak wyłącza pad kiedy się wkurze w grze i tak uderze nim o łóżko (Nie o ramę łóżka tylko o materac ;)).
myślę że nie potrzebne jest kupowanie takim ludziom konsol okazuje dzieki temu brak dojrzałości. to co zrobisz jak w samochodzie opona pęknie ??
 

Do góry Bottom