1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem podczas flashowania napędu SAMSUNG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krazykilla, Luty 1, 2010.

1. krazykilla

krazykilla Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Dzisiaj postanowiłem sflashować swój napęd Samsung MS28 firmwarem 1.6 non stealh i napotkałem pewien problem. Żeby wszystko było jasne zacznę opowieść od początku:
    Konsolę mam już spory kawałek czasu i miałem w niej różne flashe. Po fali banów postanowiłem przeflashować napęd z IX 1.61 na Xtreme 5.3. Jakiś czas go używałem, ale ostatnio stwierdziłem, że przeflas***e go na IX 1.6 non stealh, żebym mógł go czasem używać do robienia sobie kopi oryginałów podłączając go do kompa. W tym momencie wystąpił problem. Nie mogę teraz dostać się do napędu. Próbuje Jungleflasherem, ale po kliknięciu Intro Device nie ma odpowiedzi. Status zawsze jest inny niz wymagany 71. Z Mtk flashem pod DOSem mam to samo. Próbowałem na w pół otwartego traya, 10 sekund trick, activate iso i nic nie działa. Do zasilania napędu używam CK3.

Flashowałem już ten napęd parę razy, flashowałem też inne napędy i nigdy nie miałem podobnego problemu. Zawsze wszystko działało. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem ?? Proszę o jakieś podpowiedzi bo nie wiem już co mógłbym zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Zrob go pod DOS napewno pojdzie ;)

4. krazykilla

krazykilla Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak już pisałem próbowałem pod DOSem i nie idzie, przeczytaj post do końca zanim udzielisz porady. Problemem wydaje się być odblokowanie napędu tak więc czy to pod Dosem czy windowsem nie powinno mieć w moim przypadku znaczenia.

Wczytywanie...

Poleć forum