1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny problem u kuzyna

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Salzgitter, Październik 17, 2008.

1. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    moj kuzyn ma dziwny problem jak wsadza plyte do dvd (hitachi) to plyta zaczyna sie krecic ale oddaje dziwne dzwieki jakby sie rozpedzala i zaczymyawala i tak z 4 razy i wlacza sie gra i wyskakuje blad ze scierka juz probowalem to z ta gumka jest w srodku ale to nic nie daje wiec co moze byc przyczyna ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: dziwny problem u kuzyna

Zbyt słaby laser może być przyczyną, spróbuj go wyregulować, to pomoże na kilka miesięcy, ale prędzej czy puźniej i tak konieczna będzie wymiana

4. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c

Monias obawiam się, że nie masz racji.
    Miałem tak kilka razy na źle wypalonej płycie, płyta się rozpędza i zwalnia a następnie pojawia się komunikat.
    Dodam, że napęd był nowiutki i działa do dziś, nie musiałem nic regulować.

5. Salzgitter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice

a jak go wyregulowac ?

a czy moze byc przyczyna ze akurat ten napet nie czyta plyt nagrywanch przez moja nagrywarke?

Bo jak mi nagral kumpel ( to bylo 5 plyt ) i one wszystkie dzialaja u niego a te co ja nagralem ( 14 gierek) to ani jedna nie chce ruszyc wiec moze byc tak ze laser czyta tylko plyty nagrywane dana nagrywarka

6. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

A u kumpla działają gry wypalone u ciebie ?? Wniosek jest jasny, nagrywaj u kumpla lub kup nową nagrywarkę :D

ps
    Podaj model nagrywarki ??

7. Salzgitter

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice

ja wiem ale to nie moj problem tylko kuzyna jak ja nagrywam u siebie to mi wszystkie dzialaja a jak dam je swojem kuzynowi to juz nie dzialaja :p ja mam 2 nagrywarki jedna jest LG a druga samsung a kumpel ktory nagrywal mi te inne gierki to ma asusa ,a wogole to ja sie wlasnie z tym kumplem co on mi nagrywal to sie znim raz na pol roku widuje to wiesz...

8. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Widocznie masz lepszy laser niż kuzyn, a twoja nagrywarka nagrywa płyty słabiej o tej kolegi :)

Wczytywanie...

Poleć forum