1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

dziwny problem w AC II (Altair w Akrze)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez shibby20, Grudzień 10, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dochodzę do pewnego momentu w grze i nie wiem co zrobić. Mianowicie Po pierwszym wyjsciu z Animusa 2.0, mam misje w magazynie by włączyć alarm. Poźniej nieoczekiwanie znajduje się spowrotem w AKrze jako Altair i biegnę za jakąś postacią. Ona wchodzi do wieży i drzwi się zamykają. Mam dojść na samą górę wieży więc się wspinam i dochodzę do bankoniku z wystającą belką i zachiny ludowe nie chce mi się złapać tej belki by wejść wyżej. Jednym słowem utknąłem na balkoniku :(

Sprawdzałem na polskiej i angielskiej wersji AC II. Nie wiem czy to bug gry czy coś źle robię.

podpowiedzcie coś..
    z gory thx.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid9450

dawid9450 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wchodzisz na ten murek balkonu i gdy jesteś nad belką wciskasz A. Proste. Ten murek na który musisz wejść to ten naprzeciwko ściany.

4. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    prawie :) ale naprowadziles mnie. sam sobie odpowiem..

RT + A, trzymajac RT puszczmy A, w ten sposob podskakuje w miejscu :)

dzieki za podpowiedz. znow jestem w grze :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum