1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z aktualizacją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian5421, Grudzień 13, 2010.

1. damian5421

damian5421 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, aby ominąć AP 2.5 chciałem spróbować tego sposobu - http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/jak-zagrac-w-gry-z-ap-2-5-bez-lt-na-lite-onach-73121.html - pierwszy upadte - UPDATE-KINECT-ADVENTURES - wgrał się bez najmniejszego problemu jednak gdy chcę wgrać drugi upadate - UPDATE-KINECT-ANIMALS - i podłączam pendriva do konsoli to konsola go nie widzie, nic się nie dzieje. Pierwszy update wgrał się bez najmniejszego problemu. Jak wgrać ten drugi update, dlaczego nie chce mi się on wgrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wypakowałeś go elegancko i wsadziłeś folder SystemUpdate na pena?

4. damian5421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstalowałem w końcu ten Kinect Animals Update, ale teraz chciałem zrobić aktualizację 2.0.12416.0 BETA i jej w ogóle nie wykrywa, jest na pendravie wypakowany folder systemupdate, Fat32 tez jest w tym pendravie więc nie wiem czemu nie chce wykryć

5. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz, czy od razu w tym SystemUpdate są pliki, czy może jeszcze jeden folder.

Musi go wykryć, coś źle robisz..

6. damian5421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Są pliki, może to wina pendraiva?

7. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli zainstalowałeś wcześniej z tego samego pendrive tamte aktualizacje to na pewno nie.

A co zrobiłeś przy Animalsach, że w końcu zainstalowałeś?

8. damian5421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już zainstalowałem, problem z pendrivem jednak był, zainstalowałem z płyty bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum