1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z audio.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez sweeterek, Grudzień 5, 2012.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie może wy mi pomożecie bo mi już ręce opadają.
    Kupiłem sobie taki rozgalęźnik Rozdzielacz OPTYCZNY Toslink spliter SPDIF 2 in 1 (2829091852) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,mam do tego ogólnie trzy kable dwa takie :
    1.KABGEMMID0018 • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław
    2.KABGEMMID0020 • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław
    3.Jakiś dłuższy bo ma ok 15 metrów,ale nie pamiętam jaka firma,w każdym razie napewno lepszy jakościowo od tych dwóch na górze bo dawałem za niego z dwa lata temu prawie 180 zł.
    Tak więc przewód nr 3 podpinam pod wejście nr 1,a w gniazda 2 i 3 wpinam BlueRay i Xbox-a,problem w tym,że BlueRay gra a xbox nie.
    Testowałem każdy przewód z osobna i DVD za każdym razem gra,Xbox gra tylko z przewodu nr 3 oraz tego 1m a z przewodu tego 3 metrowego nie gra nic,oprócz telewizora który podłącze bezpośrednio czyli TV-Kabel 3m -Logitech Z5500,innaczej ten przewód wydaje się zepsuty/.
    Raz się zdarzyło tak,że wszystko ładnie grało,ale wyłaczyłem wszystko,odpaliłem i grało tylko BlueRay
    Co jest grane,nie wiem czy to prosto opisałem,jak coś to piszcie to wytłumacze.

Wczytywanie...

Poleć forum