1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z castelvanią LoS

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Baca, Październik 27, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, tak jak w temacie, mam dziwny problem jeżeli można to tak nazwać. Gre nagrywam na płytach dvd+r firmy omega programem img burn, zawsze jak nagrywałem to pasek dochodził do 100% płyta się wysuwała i od nowa od 0 do 100% szedł bo jak wiemy są 2 warstwy na płycie, tym razem raz doszedł mi pasek do 100% nie wyskoczył żaden komunikat że nagranie sie powiodło czy też jakiś komunikat z błedem, po prostu doszło do 100% i tak jakby nagrywarka nie chciała juz czytać gry, włożyłem gre do xboxa i odziwo działa, czy jest jakaś szansa ze bedzie działać czy w pewnym momencie gry wywali mi coś i bedzie po grze? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wezyk20

wezyk20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Płyta nagrywa się jak dojdzie do 100%. Wtedy masz wypalone dwie warstwy płyty. Drugi raz jak idzie to sprawdza nagranie płyty. Może przez przypadek wyłączyłeś opcje sprawdzania. Komunikat powinien sie pojawić i dzwięk po nagraniu. Jak odpala gre to powinna chodzić.

4. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    A jak można zrobić żeby znowu było włączone to sprawdzanie płyty? Dodam że dźwięku i komunikatu nie było a gra działa, normalnie została zgrana na dysk i jak na razie chodzi. Dodam jeszcze że weryfikacje mam włączoną.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Weryfikację płyty załączasz w IMGBurn

6. bandyta

bandyta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    daj se spokój ze zaznaczaniem "verify"(Sprawdzanie Dvd), jak dla mnie to strata czasu, bo "verify" zrobi Ci sie w konsoli :)) jak jest dobrze nagrane to pojdzie jak nie to nie po co czekac 10 min na to żeby zobaczyc ze jest błąd czy go nie ma?? tak czy siak jak wywali Ci error to wsadzisz ja do napędu konsoli bo "a nóż moze pójdzie".

Wczytywanie...

Poleć forum