1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dziwny problem z grą TOO HUMAN.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darkoo19, Lipiec 8, 2010.

1. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Gdy gram na xbox 360 elite 120GB w TOO HUMAN to mam wrażenie że gra czasami nie chodzi płynnie... konsolka jest nowa ma zaledwie 5 dni. W telewizorze ustawiona jest rozdzielczość 1080i przez kabel HDMI. Może mi to ktoś wytłumaczyć czemu nie chodzi płynnie ?? Grę kupiłem nową ze sklepu i zainstalowałem na dysku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Smutną prawdę Ci wyjawie-bardzo wiele gier na X360 ma problemy z płynnością.TH nie jest tutaj wyjątkiem.

Graj i nic się nie przejmuj zwolnieniami w animacji.

4. Darkoo19

Darkoo19 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za pomoc :)
    Trochę lipa no ale cóż nie ma nic idealnego.
    Dzięki za odpowiedz ;)

Wczytywanie...

Poleć forum